AirSep™ VisionAire 5 stacionarus deguonies koncentratorius

Daugiau detalių

TVL45

745
1 083€

-31.21%

Sandėlyje : Turime

16 vnt. sandėlyje 2018-07-28 15:56:04 peržiūra

Sumažinta kaina!

Deguonies koncentratoriaus AirSep™ VisionAire 5 revoliucinei sistemai nereikalingi jokie filtrai. Tai ekonomiškas deguonies aparatas, tinkantis triukšmui jautriems pacientams.

AirSep VisionAire

 

Optimalus pasirinkimas. Dauguma deguonies terapijos poreikį turinčių žmonių puikiai žino, kad jiems gyvenime yra reikalingi specialūs poreikiai. Vienas svarbiausių tokių poreikių yra deguonies aparatas, jam keliami ypatingi reikalavimai. JAV kompanija AirSep™ puikiai žino visus šiuos poreikius ir reikalavimus, nes turi itin didelę patirtį deguonies koncentratorių gamyboje.

Stacionarus deguonies koncentratorius AirSep VisionAire™ pateisins kiekvieno paciento poreikius, tai vienas žinomiausių  ir plačiausiai naudojamų modelių tiek klinikose tiek namuose. VisionAire™ savo populiarumą užsidirbo dėl ypatingų techninių savybių, patikimumo, patvarumo, tylaus darbo, portabilumo bei ekonomiškumo.

Geriausias ir populiariausias

Rengdami deguonies koncentratoriaus pasirinkimo gidą bei atlikę lyginamuosius tyrimus, šį aparatą pripažinome geriausiuBe to, tai populiariausias stacionaraus deguonies koncentratoriaus modelis tarp mūsų pirkėjų 2016 - 2017 metais.


AirSep VisionAire 5™ privalumai 


 • Ekonomiškas 5 litrų per minutę (LPM) aparatas - tik 290W.
 • Kompaktiškas ir lengvas aparato korpusas. 
 • Mažas svoris - tik 13.6 kg.
 • Veikia ne garsiau nei jūsų šaldytuvas - tik ~40 dBA.
 • Nenaudoja jokių filtrų, todėl jų nereikia kasmet keisti.
 • Ergonomiškas dizainas bei įvairios paskirties priedų pasirinkimas.
 • Suteikiama 2 metų garantija.

 

 

Susipažinkite su VisionAire™ 

 

Daugiau jokių filtrų

Žinomas ir pripažįstamas deguonies aparato VisionAire™ privalumas yra unikali sistema, iš paciento nereikalaujanti praktiškai jokios techninės priežiūros. Jei kitiems koncentratoriams specialius filtrus turėsite keisti kasmet, VisionAire™ nėra jokių filtrų ir nieko keisti nereikia. Ši patentuota technologija yra ne tik patogi, bet ir patvari. Daugiau jokių skambučių meistrui ar draugui ir ilgo laukimo kol aparatas vėl bus parengtas darbui.

VisionAire išorinė struktūra

 

AirSep Visionaire deguonies koncentratoriaus išorės struktūra

 

Maži išmatavimai

VisionAire™ yra ne tik patrauklaus ir solidaus dizaino, šio aparato išmatavimai yra mažesni lyginant su kitais deguonies aparatais rinkoje. Formą ir mažą dydį įvertins tiek pacientai, tiek gydytojai pulmonologai, tiek klinikų vadybininkai - VisionAire™ atitinka daugumos poreikius.

AirSep VisionAire buteliukas

Pirmiausia - saugumas

VisionAire™ kūrėjai ypatingą dėmesį skyrė paciento saugumui deguonies terapijos seansų metu. Čia viskas apgalvota iki smulkiausių detalių. Deguonies srauto matuoklio parodymai yra itin ryškūs bei aiškūs, o nustatymas yra itin tikslus. Visi VisionAire™ aparatai turi deguonies srauto užraktą, deguonies pereikvojimo apsaugą, koncentratoriaus nustatymo iš naujo mygtuką ("Reset"), dvejopos paskirties suderinamumo ir darbo valandų skaitiklį, aiškius garsinius bei vaizdinius signalus ir kitas aukščiausios klasės aparato funkcijas.


Svarbu! Standartinėje VisionAire™ pakuotėje nėra buteliuko bei kaniulės (vamzdelio). Aparatui tinka standartinė kaniulė ir vamzdelis, todėl šiuos priedus pigiausiai galite įsigyti artmiausioje vaistinėje arba užsisakyti pas mus. Mūsų kaina - 13 € (44.8864 Lt). 

AirSep VisionAire™ Jūsų pageidaujamu adresu pristatysime per 5 - 7 darbo dienas nuo užsakymo bei apmokėjimo gavimo dienos. Kiti aparatai pristatomi per 3 - 5 darbo dienas.


Kita informacija & dokumentacija

Atsisiųskite AirSep VisionAire™ deguonies koncentratoriaus gamintojo prekės brošiūrą bei naudojimo vadovus (kad galėtumėte peržiūrėti Jums būtinas Acrobat Reader).

 

Peržiūrėkite gamintojo AirSep VisionAire™ serijos deguonies koncentratorių dokumentaciją:

PDF Prekės brošiūra (anglų kalba, PDF)

PDF Naudojimo vadovas (anglų kalba, PDF)

   


Deguonies koncentratorius pagamintas JAV.

Gamintojas: AirSep Corporation, www.airsep.com.

AirSep gamintojas Oficiali informacija apie prekę yra pateikiama tik gamintojo AirSep Corp. svetainėje www.airsep.com

Oficialus produkto puslapis: http://www.airsep.com/products/products/visionaire.aspx

 

 • Aukštis: 528 mm
 • Plotis: 358 mm
 • Ilgis: 292 mm
 • Svoris: 13.6 kg
 • Energijos sąnaudos: 290W
 • Maitinimas: 115 V, 60 Hz, 3 amperai; 220-240 V, 50 Hz, 1.5 amperų; 230 V, 60 Hz, 1.5 amperų
 • Deguonies srautas: 1 - 5 LPM (litrai per minutę)
 • Deguonies koncentracija: 90% +5.5/-3%
 • Triukšmo lygis: 40 dBA
 • Garsiniai signalizatoriai ir vizualiniai indikatoriai: garsiniai: maitinimo gedimas, aukštas ir žemas slėgis, aukšta temperatūra, nėra O2 srauto, maža O2 koncentracija (gali būti su papildomu deguonies vaizduokliu)
 • Operacinė temperatūra: darbui optimali: nuo 5ºC iki 40ºC; laikymui optimali: nuo -20°C iki 60°C
 • Atitinka standartus: CE 0459; ISO 9001:2008 ir ISO 13485:2003.
 • Būklė nauja.
 • Kategorija: deguonies koncentratoriai.
 • Prekės kategorija (LT): Sveikata ir grožis - Sveikatos apsauga - Kvėpavimo terapijos įranga - Purškiamosios sistemos ir jų komponentai
 • Prekės kategorija (EN): Health & Beauty - Health Care - Respiratory Care - Nebulizers
 • Gamintojas AirSep™
 • Kilmės šalis Jungtinės Amerikos Valstijos.

  Prekes Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje pristatome per 3 - 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo bei užsakymo perdavimo UPS™ kurjeriui. Nešiojamus deguonies koncentratorius bei stacionariuosius AirSep VisionAire™ 5 pristatome per 5 - 7 darbo dienas. EiE fizioterapijos prekes pristatome per 7 darbo dienas.


  Pristatymo kaina yra vienoda visai Lietuvai (išskyrus Kuršių Neriją) – 10.00 € (34.528 Lt), už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas medicinos aparatas ir nuo vieno iki kelių papildomų priedų (nedidelių išmatavimų bei svorio). Pristatymas į betkurią Europos Sąjungos šalį kainuoja 15.00 € (51.792 Lt) už vieną siuntinį. Tiksli pristatymo kaina bus matoma kai pridėsite prekę į krepšelį ir pradėsite užsakymą.


  Kiekvienai siuntai suteikiamas unikalus paketo numeris, pagal kurį galėsite sekti savo užsakytų prekių siuntos judėjimo kelią bei sužinoti (ir koreguoti) kurjerio planuojamą pristatymo datą bei laiką.


  Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų prekių pristatymąJums gali patikti

Buvęs
Kitas