Filtras OxyBell™ deguonies aparatams (Long-life)

http://www.o2k.lt/54-232-thickbox_leoconv/filtras-long-life-oxybell-deguonies-aparatams.jpg Peržiūrėti visu dydžiu

Daugiau detalių

TVL36-37-38-39-F-LL

10
Sandėlyje : Turime

122 vnt. sandėlyje 2017-08-03 18:39:42 peržiūra

Naujas Long-life (ilgos eksploatacijos) tipo filtras OxyBell™ deguonies koncentratoriams, pakeitimui. Filtras skirtas OxyBell™ K53, K55 bei K3 aparatų modeliams.

Oxybell deguonies aparato filtras long-life

Kad Jūsų OxyBell™ K55, K53 ar K3 deguonies koncentratorius tarnautų ilgai ir efektyviai, kokybės ir saugumo standartai rekomenduoja keisti aparato filtrus bent vieną kartą per metus.

Filtrai yra "long-life" t.y. ilgos eksploatacijos tipo, patikimi ir kokybiški.

Tinka visiems mūsų parduotuvėje siūlomiems įsigyti OxyBell™ deguonies aparatų modeliams.

Filtrų keitimas nėra itin sudėtinga procedūra, tačiau prieš keičiant būtinai atidžiai perskaitykite OxyBell™ aparato instrukciją ir vadovaukitės tik joje nurodytais keitimo procedūrų aprašymais.


Mes galime pasiūlyti visų mūsų parduotuvėje esančių aparatų filtrus ir atsargines dalis. Jei ieškote konkrečios prekės (filtro ar atsarginių dalių) savo deguonies aparatui, būtinai susisiekite su mumis.


 • Būklė nauja.
 • Gamintojas OxyBell™.
 • Kilmės šalis Kinija, Lenkija.
 • Prekės rūšis: deguonies koncentratoriaus filtras.
 • Prekės paskirtis: deguonies terapija.

  Prekes Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje pristatome per 3 - 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo bei užsakymo perdavimo UPS™ kurjeriui. Nešiojamus deguonies koncentratorius bei stacionariuosius AirSep VisionAire™ 5 pristatome per 5 - 7 darbo dienas. EiE fizioterapijos prekes pristatome per 7 darbo dienas.


  Pristatymo kaina yra vienoda visai Lietuvai (išskyrus Kuršių Neriją) – 10.00 € (34.528 Lt), už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas medicinos aparatas ir nuo vieno iki kelių papildomų priedų (nedidelių išmatavimų bei svorio). Pristatymas į betkurią Europos Sąjungos šalį kainuoja 15.00 € (51.792 Lt) už vieną siuntinį. Tiksli pristatymo kaina bus matoma kai pridėsite prekę į krepšelį ir pradėsite užsakymą.


  Kiekvienai siuntai suteikiamas unikalus paketo numeris, pagal kurį galėsite sekti savo užsakytų prekių siuntos judėjimo kelią bei sužinoti (ir koreguoti) kurjerio planuojamą pristatymo datą bei laiką.


  Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų prekių pristatymą