SeQual™ Eclipse 5 mobilus deguonies koncentratorius

Daugiau detalių

TVL50

3 905
Sandėlyje : Turime

12 vnt. sandėlyje 2017-10-29 17:42:23 peržiūra

Mobilusis deguonies koncentratorius su unikalia autoSAT® techologija. SeQual Eclipse® 5 - tai itin aukštas deguonies srautas nuolatiniu arba pulsuojančiu režimu.

SeQual Eclipse 5® logotipas

SeQual Eclipse® 5 – tai lengvas ir mobilus deguonies koncentratorius su unikalia autoSAT® techologija. Eclipse® 5 buvo kurtas pirmiausia galvojant apie paciento poreikius. Paciento poreikiai gali nuolat keistis, tačiau Eclipse® 5 yra pakankamai lankstus ir geba prie šių poreikių prisitaikyti. Tai vienintelė tikra asmeninė ambulatorinė deguonies terapijos sistema (trump. PAOS) turinti tiesiog viską.

Eclipse 5


Jums daugiau nebereiks jaudintis dėl koncentruoto deguonies šaltinio, Eclipse® 5 gali pacientui tiekti deguonį tiek nuolatiniu, tiek pulsuojančiu režimu. Abiejų srautų galimybė yra svarbi, nes nuolatinis srautas dažniausiai gydytojų pacientams skiriamas miegui naktį, o pulsuojantis – įprastinei dienos veiklai. Dėl šios unikalios savybės pacientas nepriklausomai nuo savo veiklos gaus pakankamą koncentruoto deguonies kiekį ir galės džiaugtis tikrąją judėjimo laisve.


SeQual Eclipse® 5 privalumai

 • autoSAT® techologija.
 • Mažas, lengvas ir paprastas naudoti kasdien.
 • Taupumas! Nedidelės elektros energijos sąnaudos ir aparato priežiūros išlaidos.
 • Visi nuolatinio ir pulsuojančio deguonies srauto dozių nustatymai galimi ir tada kai aparatas maitinamas iš automobilinio (DC) energijos šaltinio.
 • Baterija (akumuliatorius) gali būti pilnai įkraunama kuomet aparatas yra pajungtas į automobilinį (DC) energijos šaltinį ir veikia visais nuolatinio deguonies srauto režimais iki 2 LPM arba visais pulsuojančio srauto režimais (1 – 9 LPM).

 

 

 

 SeQual Eclipse 5® deguonies koncentratoriaus reguliuojamas signalo kėlimo laikas
Trys signalo kėlimo laiko nustatymo pozicijos (greitas, vidutinis ir lėtas) suteikia gydytojui lankstumo parenkant impulso dozės perdavimo signalo stiprumą pagal paciento poreikius ir patogumą

 • Eclipse® 5 vidiniai techniniai komponentai yra pažangesni bei patikimesni nei jo pirmtakų.
 • Du režimai viename: 0.5 – 3.0 LPM nuolatinis deguonies srautas ir 1 - 9 LPM pulsuojantis deguonies srautas (boliusas[?] nuo 16 ml net iki 192 ml).
 • Trys pulsavimo dozės jautrumo nustatymai.
 • Maži, patogūs transportuoti ir patikimi AC/DC maitinimo blokeliai.
 • Eclipse® 5 aparatas veikdamas pulsuojančiu režimu nuolat ieško paciento įkvėpimo (kvėpavimo), jei įkvėpimas nėra aptinkamas, aparatas persijungia į nuolatinio deguonies srauto režimą ir tuomet įkvėpimo paieška vykdoma kas 15 sekundžių.
 • Patvirtintas skrydžiams lėktuvu daugumos Europos ir JAV oro linijų. Be to, Eclipse® 5 lėktuve puikiai tilps po keleivio sėdyne.
 • Didelis priedų pasirinkimas, leidžiantis pritaikyti deguonies aparatą prie aktyvaus gyvenimo būdo bei kitų individualių poreikių.
 • Eclipse® 5 nuolatinio srauto režimas yra suderinamas (palaikomas) su daugeliu populiariausių CPAP ir BiPAP terapijos aparatų, kurie naudojami miego apinėjai gydyti.
 • Inovatyvus universalaus vežimėlio dizainas leidžia lengvai prieiti prie aparato baterijos kasetės.  

Eclipse 5: galingas, patikimas ir universalus deguonies koncetratorius 

 

 

 

 Papildomi privalumai klinikoms ir reabilitacijos įstaigoms

 • Eclipse® 5 – tai vienas deguonies aparatas, tinkantis tiek stacionariam, tiek ambulatoriniam gydymui. Be to, jis pritaikytas pacientams, mėgstantiems keliauti. 
 • Mažesnės veiklos sąnaudos dėl lengvesnio aptarnavimo ir supaprastinto atsargų valdymo.
 • Ilgesni aparato techninio aptarnavimo intervalai ir mažesnės priežiūros sąnaudos.
 • Dėl savo unikalių savybių Eclipse® 5 tinka plačiam pacientų ratui, be to – šis aparatas yra vienintėlis tinkamas kai kurių retų ligų atvejais.
 
 
Eclipse 5 išorinė struktūra (išsamiai)
Matyta per TV ekranus!

Naujos kartos SeQual™ deguonies aparatas yra didelis žingsnis portabiliųjų deguonies koncentratorių (trump. POC) pasaulyje, šis aparatas kelia POC aparatų našumo kartelę dar aukščiau. Apie Eclipse® seriją buvo rodytas trumpas reportažas FOX 6 TV kanalu (JAV) - peržiūrėkite dešinėje.

Eclipse® 5 paveldėjo visas geriausias savybes iš savo pirmtako Eclipse® 3, tačiau jo vidiniai techniniai komponentai yra pažangesni bei patikimesni. Eclipse® 5 bus jūsų palydovas visur kur tik jo gali prireikti.

 

 

Aparatas turi naują automobilinį įkroviklį, kuris leidžia naudoti ir pakrauti deguonieskoncentratorių automobilyje ar kitoje transporto priemonėje su DC įkrovimo galimybe. Abiejų tipų maitinimo šaltiniai (AC/DC) leidžia deguonies aparatui veikti nuolatinio arba pulsuojančio deguonies srauto režimu. Tai vienintėlis mobilus aparatas rinkoje leidžiantis nustatyti 192 ml pulsuojančio srauto boliusą. Eclipse® 5 bateriją (akumuliatorių) galėsite pilnai įkrauti net tuomet kai aparatas teiks koncentruotą deguonį pacientui , tuo metu įkrovimas iš automobilinio šaltinio šiuo atveju galimas kuomet aparatas veikia iki 2 LPM režimu.  Eclipse® 5 - tai tikra paciento judėjimo laisvė ir galimybė keliauti nors ir aplink pasaulį.


autoSAT® technologija

Pažangioji autoSAT® techologija leidžia išlaikyti deguonies frakcijos konsistenciją (FiO2 nuoseklumą) paciento įkvėptame ore. Tai pasiekiama automatiškai reguliuojant deguonies aparatą kuomet pacientas keičia savo kvėpavimo dažnį. Kitaip tariant, autoSAT® technologija realiu laiku pritaiko deguonies srautą prie paciento kvėpavimo dažnio bei jį atitinkamai reguliuoja (pvz. keičiantis paciento veiklai) ir tuo pačiu užtikrina pakankamą deguonies boliuso apimtį.

autoSTAT technologija

 

autoSTAT® technologijos diagrama: Eclipse® 5 FiO2 impulso nustatymas 48 ml

 

Mobilus deguonies koncentratorius su didžiausiu deguonies srautu

Deguonies aparatų rinkoje nėra nei vieno mobilaus aparato, kuris būtų galingesnis nei Eclipse® 5. Tai vienintėlis nešiojamas deguonies koncentratorius galintis pasiekti 1 – 9 LPM pulsuojantį deguonies srautą. Itin mažai mobiliųjų deguonies koncentratorių gali pacientui pasiūlyti kartu ir nuolatinį deguonies srautą – Eclipse® 5 nuolatinio deguonies srauto nustatymai galimi tarp 0.5 ir 3 LPM. Dėl šių priežasčių aparatas tinkamas ne tik įprastai deguonies terapijos priemonėmis gydomoms ligoms, tokiomis kaip lėtinė obstrukcinė plaučių liga, bronchinė astma, širdies ir kraujagyslių ligos, širdies nepakankamumas, įvairios intersticinės plaučių audinio ligos, bet dažnai yra vienintelė tinkama išeitis retomis ligomis sergantiems pacientams (pvz. klasterio galvos skausmo sindromas, kurio gydymas aukšto srauto deguonimi gali būti vienintelė veiksminga priemonė).

Eclipse® 5 deguonies srauto nustatymai suteikia gydytojams papildomo lankstumo optimalios deguonies srauto dozės parinkimo procese – tarp 1 ir 6 LPM pulsuojantis režimas gali būti nustatomas ne 1.0, o 0.5 LPM (t.y. pusės litro per minutę) padalomis. Likę papildomi pulsuojančio srauto boliuso nustatymai – nuo 7 iki 9 LPM (iki 192 ml deguonies pulsavimo dozės) – yra reguliuojami 1.0 LPM padala. 9 LPM ir 192 mililitrų pulsuojančio deguonies srauto dozė POC rinkoje yra rekordinė, neturinti jokių kitų alternatyvų.

 

 

Optimalus pasirinkimas žmonėms, kuriems sunku judėti

Dalis deguonies terapijos poreikį turinčių žmonių turi ypač specialius poreikius dar ir todėl, kad jiems yra sunku judėti. Nešiotis ar vežiotis kartu dar ir deguonies koncentratorių šiems pacientams yra itin problematiška. SeQual Eclipse® 5 yra optimalus pasirinkimas – su šiuo deguonies aparatu yra lengva judėti ir jį vežiotis. Visa tai yra dėl to, kad Eclipse® 5 yra palyginti lengvas, o specialus universalusis vežimėlis (kurį gaunate su kiekvienu aparatu) bei ištraukiama teleskopinė rankena paverčia šį deguonies aparatą pakankamai manevringu. Todėl SeQual Eclipse® 5 pacientui leidžia gyventi jam įprastą gyvenimą ir atlikti visus suplanuotus dienos darbus, tuo pačiu kasdien gaunant gydytojo paskirtą koncentruoto deguonies dozę. Eclipse® 5 yra idealus pasirinkimas tiek stacionaraus tiek ir ambulatorinio deguonies terapijos gydymo poreikį turintiems pacientams.


Standartinis paketas

Įsigydami Eclipse® 5 iš mūsų elektroninės parduotuvės jūs gaunate: mobilų deguonies koncentratorių Eclipse® 5, bateriją (7082-SEQ), universalų vežimėlį (5991-SEQ), maitinimo laidą ir blokelius AC (5941-SEQ) ir DC (5942-SEQ) šaltiniams, kaniulę, specialų priedų dėklą (7104-SEQ) ir naudotojo vadovą. Kaip ir kitiems mūsų siūlomiems deguonies aparatams, Eclipse® 5 suteikiame 2 metų (distributoriaus) kokybės garantiją.

Eclipse 5 standartinis paketasKita informacija ir dokumentacija

Atsisiųskite SeQual Eclipse® 5 deguonies koncentratoriaus gamintojo prekės brošiūras bei naudojimo vadovus (kad galėtumėte peržiūrėti jums bus būtinas Acrobat Reader).

 

Peržiūrėkite gamintojo SeQual Eclipse® 5 serijos deguonies koncentratorių dokumentaciją:

 

PDF Eclipse® 5 brošiūra (anglų kalba, PDF)

PDF Eclipse® 5 naudotojo vadovas (anglų kalba, PDF)

 

   


Deguonies koncentratorius pagamintas JAV.

Gamintojas: Chart SeQual Technologies, sequal.com

 

SeQual Oficiali informacija apie prekę yra pateikiama tik gamintojo Chart SeQual Technologies svetainėje

Oficialus produkto puslapis: http://sequal.com/patients.php

Kelionės su Eclipse® 5: http://sequal.com/travel.php 

 • Aukštis: 490 mm
 • Plotis: 312 mm
 • Ilgis: 180 mm
 • Svoris: Eclipse® 5 aparatas – 6.8 kg, baterija – 1.54 kg.
 • Energijos sąnaudos: 52 W prie 1.0 LPM nuolatinio srauto, 145 W prie 3.0 LPM; 45 W prie 1.0 LPM pulsavimo dozės, 95 W prie 6.0 pulsavimo dozės.
 • Maitinimas: AC maitinimo šaltinis: 100-240 VAC, 50-60 Hz; DC (automobilinis) maitinimo šaltinis: 12 V nominalas; Baterija: Kiekis (2) 97.5 W-Hr kiekviena iš baterijų turi 7.92 g ličio turinio; atsarginė aliarmo baterija maitinama 9 V.
 • Deguonies išėjimo slėgis: 34.5 kPa (5.0 psig).
 • Deguonies srautas: 0.5 – 3.0 LPM nuolatinis deguonies srautas ir 1 - 9 LPM pulsuojantis deguonies srautas.
 • Deguonies koncentracija: 90%+5.5%/-3%.
 • Triukšmo lygis: 48 dBA prie 3.0 LPM nuolatinio srauto režimo; 40 dBA prie 3.0 pulsavimo srauto režimo.
 • Akumuliatoriaus (baterijos) veikimo trukmė: 2 valandos (prie 2 LPM nuolatinio srauto); 5.1 val (pulsavimo režimas prie 2-o nustatymo).
 • Įkrovimo laikas: reikia 1.8 to 5 valandų, kad pasikrautų 80% (priklausomai nuo nustatyto deguonies srauto).
 • Garsiniai signalizatoriai ir vizualiniai indikatoriai: maitinimo nutrūkimas, mažas baterijos likutis, žemas deguonies srautas, per didelis deguonies srautas, (pulsavimo režimu) neaptikta kvėpavimo požymių, aparato gedimas. Vizualiniai - deguonies koncentracijos būklė.
 • Operacinė temperatūra: darbui optimali: nuo 10ºC iki 40ºC prie 28ºC rasos taško, be kondensacijos.
 • Maksimalus operacinis aukštis: 0 - 4000 metrai.
 • Boliuso apimtis: nuo 16 ml iki 192 ml.
 • Būklė Nauja.
 • Prekės kategorija (LT): Sveikata ir grožis - Sveikatos apsauga - Kvėpavimo terapijos įranga - Purškiamosios sistemos ir jų komponentai.
 • Prekės kategorija (EN): Health & Beauty - Health Care - Respiratory Care - Nebulizers.
 • Gamintojas Chart SeQual Technologies™.
 • Kilmės šalis JAV.

  Prekes Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje pristatome per 3 - 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo bei užsakymo perdavimo UPS™ kurjeriui. Nešiojamus deguonies koncentratorius bei stacionariuosius AirSep VisionAire™ 5 pristatome per 5 - 7 darbo dienas. EiE fizioterapijos prekes pristatome per 7 darbo dienas.


  Pristatymo kaina yra vienoda visai Lietuvai (išskyrus Kuršių Neriją) – 10.00 € (34.528 Lt), už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas medicinos aparatas ir nuo vieno iki kelių papildomų priedų (nedidelių išmatavimų bei svorio). Pristatymas į betkurią Europos Sąjungos šalį kainuoja 15.00 € (51.792 Lt) už vieną siuntinį. Tiksli pristatymo kaina bus matoma kai pridėsite prekę į krepšelį ir pradėsite užsakymą.


  Kiekvienai siuntai suteikiamas unikalus paketo numeris, pagal kurį galėsite sekti savo užsakytų prekių siuntos judėjimo kelią bei sužinoti (ir koreguoti) kurjerio planuojamą pristatymo datą bei laiką.


  Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų prekių pristatymąJums gali patikti

Buvęs
Kitas