AirSep™ LifeStyle mobilus deguonies koncentratorius

Daugiau detalių

TVL41

3 196 Į krepšelį


Sandėlyje : Susisiekite

Ekonomiškas nešiojamas (mobilus) deguonies koncentratorius, sveriantis mažiau nei 4.5 kg. Šis deguonies aparatas tiks kiekvienam aktyviam pacientui. 

AirSep LifeStyle serija

 

Šis deguonies aparato modelis jau nebegaminamas. Mes rekomenduojame peržiūrėti ir įvertinti naująjį AirSep FreeStyle 5 mobilųjį deguonies aparatą, kuris visiškai atitinka LifeStyle parametrus ir net juos žymiai lenkia

AirSep™ LifeStyle yra itin ekonomiškas mobilus deguonies koncentratorius. Šis kompaktiškas bei portabilus kvėpavimo įrenginys sveria ne daugiau nei 4.5 kg. Įrenginys patenkins visų aktyvių, dirbančių ar keliaujančių pacientų poreikius.

Nešiojamas deguonies koncentratorius AirSep™ LifeStyle puikiai tinka visiems pacientams, nepriklausomai nuo jų gyvenimo ritmo bei stiliaus. Šis kvėpavimo įrenginys įrodys Jums, kad papildomo deguonies poreikis Jūsų gali visiškai neriboti. Mėgaukitės laisve gyvenime!

LifeStyle™ yra valdomas penkiais deguonies srauto nustatymų režimais, atitinkančiais 1 - 5 LPM (litrus per minutę) bei jungia dvi skirtingas technologijas - deguonies koncentratoriaus bei deguonies saugyklos. Būtent dėl šios išskirtinės savybės AirSep™ LifeStyle yra itin mobilus deguonies įrenginys, atveriantis jo savininkams galimybes, apie kurių realumą prieš tai jie net nepagalvodavo.


AirSep™ LifeStyle privalumai 


 • Mažas svoris (apie 4 kg.)
 • Veikia įprasto (AC), automobilio (DC) maitinimo arba baterijos režimu
 • Ilgas baterijos veikimas
 • Tylus veikimas
 • Tikra judėjimo laisvė
 • Puikiai tinka dirbantiems pacientams
 • Aprobuotas skrydžiams lėktuvu
 • Stilingas įdėklas arba specialus traukiamas vežimėlis (žr. priedus)
 • Prietaisu ypač lengva naudotis
 • Stilingas dizainas bei įvairios paskirties priedų pasirinkimas
 • Suteikiama 2 metų garantija.

 

 

LifeStyle™ ir FreeStyle™ seriją pristatantis filmukas

 

Daugiau jokių cilindrų ar papildymų

Įsigijus LifeStyle™ deguonies koncentratorių galėsite pamiršti apie cilindrų ar skysčių papildymų poreikį. Tai reiškia, kad nuo šiol Jums nebereiks tartis, o vėliau laukti kol atvyks Jūsų įrenginį aptarnaujančios įmonės darbuotojas ir papildys deguonies koncentratoriaus skysčių sistemą ir kitas dalis. Su LifeStyle™ Jūs jau viską turite!


Energijos šaltinių pasirinkimas

LifeStyle™ serijos deguonies koncentratoriai suteikia galimybę naudoti kelis energijos šaltinius. Ši galimybė leidžia pacientui būti ten kur reikia jam, o ne ten kur reikia prietaisui. Deguonies koncentratoriaus akumuliatorių (bateriją) galite pakrauti namuose per įprastą (AC) maitinimo lizdą (220V) ar automobilyje (DC). LifeStyle™ yra sukurtas taip, kad jį galėtumėte naudoti 24 valandas per parą. Todėl šie kvėpavimo įrenginiai puikiai tinka daug dirbantiems, keliaujantiems ar tiesiog aktyvų gyvenimą gyvenantiems pacientams.


Ypač lengvas valdymas

LifeStyle™ deguonies koncentratoriumi ypač lengva naudotis, jo paruošimas darbui neužima laiko. Jums tereikia atidaryti įrenginio dangtelį, prijungti deguonies kaniulę (vamzdelį) bei įjungti įrenginį Jums konsultuojančio gydytojo paskirtu veikimo režimu (vienu iš penkių, iš anksto nustatytų). Ar gali būti lengviau?

Mirksinti žalia lemputė rodo, kad gaunate deguonies impulsų srautą kiekvieną kartą įkvėpdami. LifeStyle™ geltona mirksinčia lempute bei po kurio laiko sekančiu garsiniu signalu įspėja Jus apie žemą baterijos lygį. Raudona lemputė užsidegs ir po kurio laiko pasigirs garsinis signalas tuomet kai Jūsų deguonies kaniulė  netinkamai prijungta ar atsijungs, vamzdelyje atsidurs pašalinis objektas ar įrenginys nefiksuos Jūsų įprasto kvėpavimo. Kitaip tariant, LifeStyle™ turi visas reikiamas saugos funkcijas tinkamam deguonies koncentratoriaus darbui užtikrinti.


Ekonomiškumas

LifeStyle™ deguonies koncentratoriui reikia ypač nedaug energijos darbui namų ar stacionaro sąlygomis (tik 42 vatai!). Įrenginys, dirbdamas pilna apimtimi, sunaudoja mažiau energijos nei vidutinės galios lemputė.


Optimalus pasirinkimas klinikoms ar stacionarui

AirSep™ LifeStyle deguonies koncentratoriai yra optimalus pasirinkimas ligoninėms, specializuotoms klinikoms, slaugos namams ar kitoms įstaigoms, kuriose deguonies terapija atliekama stacionaro sąlygomis. Palyginus įprastų didelių stacionare naudojamų deguonies koncentratorių ir LifeStyle™ savybes bei galimybes, nesunkiai pastebimas LifeStyle™ pranašumas - galingumas pilnai atitinka, o prietaisas yra mobilus. Nuo šiol ne tik pacientams bus lengviau - jie galės nevaržomai judėti, tačiau ir personalo gyvenimas palengvės, o patalpose atsiras taip reikalingos erdvės.


Priedai

AirSep™ LifeStyle yra aukščiausios klasės deguonies įrenginys, todėl gamintojas siūlo ypač naudingų priedų jo savininkams.

AirSep LifeStyle deguonies koncentratorius su vežimėliu

 

AirSep LifeStyle baterijų kroviklis

 

 

Traukiamas vežimėlis su patogia rankena

Traukiamas vežimėlis ypač palengvina pacientų keliones su deguonies koncentratoriumi. Nuo šiol betkokie pasivaikščiojimai lauke, apsipirkimas parduotuvėje ir panaši veikla taps daug lengvesnė bei malonesnė.

Šis vežimėlis yra pritaikomas (reguliuojamas) prie individualių paciento poreikių, be to jame galėsite vežiotis ir kitą priedą - baterijų kroviklį PowerPack™.

 

Galingas baterijų kroviklis PowerPack™

Naujasis LifeStyle™ baterijų kroviklis PowerPack™ yra išties galingas, nes leidžia krauti iki 3 baterijų vienu metu. Su šiuo priedu pacientai turės galimybę būti toliau nuo įkrovimo šaltinio 3.25 val. ilgiau.

Visa tai daro AirSep™ LifeStyle vienu geriausių nešiojamų deguonies aparatų pasaulyje. Mūsų elektroninėje parduotuvėje O2K šį deguonies koncentratorių galite įsigyti už ypač patrauklią kainą. 


Kita informacija & dokumentacija

Atsisiųskite AirSep™ LifeStyle deguonies koncentratoriaus gamintojo prekės brošiūrą (prezentaciją) bei naudojimo vadovus (kad galėtumėte peržiūrėti Jums būtinas Acrobat Reader).

 

Peržiūrėkite gamintojo AirSep™ LifeStyle serijos deguonies koncentratorių dokumentaciją:


PDF LifeStyle naudotojo vadovas (anglų kalba)

 

   


Deguonies koncentratorius pagamintas JAV.

 

Gamintojas: AirSep Corporation, www.airsep.com.

 

AirSep gamintojas Oficiali informacija apie prekę yra pateikiama tik gamintojo AirSep Corp. svetainėje www.airsep.com

 

 


 

 • Aukštis: 139 mm
 • Plotis: 184 mm
 • Ilgis: 414 mm
 • Svoris: 4.4 kg
 • Maitinimas: LifeStyle™ įrenginys - 13 VDC, 42 W; maitinimo blokelis 100 - 250 VAC, 50/60 Hz, maksimum 2.0 amperų; Baterijos –12 VDC, nominalas
 • Deguonies srautas: 1 - 5 LPM (litrai per minutę)
 • Deguonies koncentracija: 90% +5.5/-3% (kai slėgis yra 14.7 psi (101 kPa) prie 21°C); penki skirtingi nustatymų režimai (5-setting)
 • Triukšmo lygis: 50 dBA
 • Nustatymai: penki iš anksto nustatyti veikimo režimai (5-setting, 1 - 5)
 • Akumuliatoriaus (baterijos) veikimo trukmė: pilnai pakrautas akumuliatorius (baterija) - 50 minučių (nominalas); (papildomai) iki 3.25 val. su 3 PowerPack™ akumuliatoriais (baterijomis)
 • Įkrovimo laikas: 2 - 2.5 val.; papildomas PowerPack™ su trimis akumuliatoriais (baterijomis) - 4 val.
 • Pasirengimo (darbui) laikas: 3 min.
 • Garsiniai signalizatoriai ir vizualiniai indikatoriai: įjungimas (garsinis ir vizualinis), impulsų srautas (vizualinis), akumuliatoriaus būsena/lygis (vizualinis), kaniulės at(si)jungimas (vizualinis), sistemos perkrova (garso ir vaizdo), aukštas/žemas slėgis (garso ir vaizdo)
 • Operacinė temperatūra: darbui optimali: nuo 5°C iki 40°C; laikymui optimali: nuo -20°C iki 60°C
 • Maksimalus operacinis aukštis: darbui optimalus aukštis: iki 3,657.6 metrų.
 • Būklė nauja
 • Kategorija: Deguonies koncentratoriai
 • Prekės kategorija (LT): Sveikata ir grožis - Sveikatos apsauga - Kvėpavimo terapijos įranga - Purškiamosios sistemos ir jų komponentai
 • Prekės kategorija (EN): Health & Beauty - Health Care - Respiratory Care - Nebulizers
 • Gamintojas AirSep
 • Kilmės šalis JAV

  Prekes Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje pristatome per 3 - 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo bei užsakymo perdavimo UPS™ kurjeriui. Nešiojamus deguonies koncentratorius bei stacionariuosius AirSep VisionAire™ 5 pristatome per 5 - 7 darbo dienas. EiE fizioterapijos prekes pristatome per 7 darbo dienas.


  Pristatymo kaina yra vienoda visai Lietuvai (išskyrus Kuršių Neriją) – 10.00 € (34.528 Lt), už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas medicinos aparatas ir nuo vieno iki kelių papildomų priedų (nedidelių išmatavimų bei svorio). Pristatymas į betkurią Europos Sąjungos šalį kainuoja 15.00 € (51.792 Lt) už vieną siuntinį. Tiksli pristatymo kaina bus matoma kai pridėsite prekę į krepšelį ir pradėsite užsakymą.


  Kiekvienai siuntai suteikiamas unikalus paketo numeris, pagal kurį galėsite sekti savo užsakytų prekių siuntos judėjimo kelią bei sužinoti (ir koreguoti) kurjerio planuojamą pristatymo datą bei laiką.


  Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų prekių pristatymąJums gali patikti

Buvęs
Kitas