EiE™ elastingas aplikatorius APE-1 (Magnetronic MF-8 aparatui)

http://www.o2k.lt/70-369-thickbox_leoconv/eie-elastingas-aplikatorius-ape1-magnetronic-mf-8-aparatui.jpg Peržiūrėti visu dydžiu

Daugiau detalių

EIE67-p

165
Sandėlyje : Turime

47 vnt. sandėlyje 2016-09-09 20:31:32 peržiūra

EiE™ aplikatorius APE-1 magneto terapijos aparatui Magnetronic MF-8. Jo elastinga struktūra turi teigiamą gydomąjį poveikį mėlynių, išnirimų, patempimų ir kitais atvejais.

Gamintojas: EiE

Aplikatoriaus APE-1 elastinga struktūra išsiskiria savo gydomuoju poveikiu mėlynių, išnirimų, patempimų (periartikulinių minkštųjų audinių traumų) ir kitais atvejais. Teigiamas gydymo poveikis taip pat buvo patvirtintas degeneracinių ligų, lėtinių skausmų, spondilartrito, koksartrozės ir gonartrito (gonarthritis) atvejais. APE-1 aplikatoriumi galima gydyti vadinamuosius "skausminguosius taškus".

APE-1 magneto terapijos aplikatorius naudojamas su aparatu EiE™ Magnetronic MF-8.

 

Įsigyti iš EiE įgalioto atstovo apsimoka

Peržiūrėkite įgalioto atstovo sertifikatą

 • Būklė nauja.
 • Gamintojas EiE™.
 • Kilmės šalis Lenkija.
 • Prekės rūšis: aplikatorius
 • Prekės paskirtis: magneto terapija

  Prekes Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje pristatome per 3 - 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo bei užsakymo perdavimo UPS™ kurjeriui. Nešiojamus deguonies koncentratorius bei stacionariuosius AirSep VisionAire™ 5 pristatome per 5 - 7 darbo dienas. EiE fizioterapijos prekes pristatome per 7 darbo dienas.


  Pristatymo kaina yra vienoda visai Lietuvai (išskyrus Kuršių Neriją) – 10.00 € (34.528 Lt), už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas medicinos aparatas ir nuo vieno iki kelių papildomų priedų (nedidelių išmatavimų bei svorio). Pristatymas į betkurią Europos Sąjungos šalį kainuoja 15.00 € (51.792 Lt) už vieną siuntinį. Tiksli pristatymo kaina bus matoma kai pridėsite prekę į krepšelį ir pradėsite užsakymą.


  Kiekvienai siuntai suteikiamas unikalus paketo numeris, pagal kurį galėsite sekti savo užsakytų prekių siuntos judėjimo kelią bei sužinoti (ir koreguoti) kurjerio planuojamą pristatymo datą bei laiką.


  Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų prekių pristatymąJums gali patikti

Buvęs
Kitas