EiE™ aplikatorius AS-204 20cm (Magnetronic MF-8 aparatui)

Daugiau detalių

EIE66-p

449
Sandėlyje : Turime

33 vnt. sandėlyje 2016-04-02 16:13:19 peržiūra

Klasikinis ir standartinis 20 centimetrų diametro EiE™ aplikatorius AS-204. Naudojamas su EiE™ Magnetronic MF-8 magneto terapijos modelio aparatu. Geriausia kaina rinkoje.

Gamintojas: EiE

Kartu su šiuo magneto terapijos aplikatoriumi aparatui EiE™ Magnetronic MF-8 rekomenduojame pasirinkti ir naudoti ergonomišką EiE™ S-200N stalą (susisiekite dėl šios prekės).

 

Įsigyti iš EiE įgalioto atstovo apsimoka

Peržiūrėkite įgalioto atstovo sertifikatą

 • Būklė nauja
 • Gamintojas EiE™
 • Kilmės šalis Lenkija
 • Prekės rūšis: aplikatorius
 • Prekės paskirtis: magneto terapija
 • Skersmuo (diametras): 200 mm

  Prekes Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje pristatome per 3 - 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo bei užsakymo perdavimo UPS™ kurjeriui. Nešiojamus deguonies koncentratorius bei stacionariuosius AirSep VisionAire™ 5 pristatome per 5 - 7 darbo dienas. EiE fizioterapijos prekes pristatome per 7 darbo dienas.


  Pristatymo kaina yra vienoda visai Lietuvai (išskyrus Kuršių Neriją) – 10.00 € (34.528 Lt), už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas medicinos aparatas ir nuo vieno iki kelių papildomų priedų (nedidelių išmatavimų bei svorio). Pristatymas į betkurią Europos Sąjungos šalį kainuoja 15.00 € (51.792 Lt) už vieną siuntinį. Tiksli pristatymo kaina bus matoma kai pridėsite prekę į krepšelį ir pradėsite užsakymą.


  Kiekvienai siuntai suteikiamas unikalus paketo numeris, pagal kurį galėsite sekti savo užsakytų prekių siuntos judėjimo kelią bei sužinoti (ir koreguoti) kurjerio planuojamą pristatymo datą bei laiką.


  Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų prekių pristatymąJums gali patikti

Buvęs
Kitas