EiE™ fizioterapijos įrangos transportavimo krepšys

Daugiau detalių

EIE51

59
Sandėlyje : Turime

59 vnt. sandėlyje 2016-04-02 15:57:50 peržiūra

Aukštos kokybės, universalus fizioterapijos įrangos transportavimo krepšys. Puikiai tinka visai EiE™ medicinos įrangai, pagelbės ligoninėse, klinikose, slaugos namuose.

Gamintojas: EiE

Tai universalus, aukštos kokybės transportavimo krepšys ypač naudingas lankantiems savo pacientus jų namuose. Krepšys tinka visai EiE™ gamintojo fizioterapijos įrangai, turi specialias kišenėles susidėti įvairiems įrangos priedams ar asmeniniams daiktams. Išorinė krepšio dalis pagaminta iš specialios ir itin atsparios medžiagos.

Krepšys pasižymi universalumu ir gali būti naudojamas vežti bei laikyti įvairią medicininę įrangą. Jis puikiai pagelbės ligoninėse, klinikose, slaugos namuose, stomatologijos kabinetuose, sporto centruose ir kitose vietose.


Privalumai ir savybės

 • itin patvari ir atspari išorinė krepšio dalis, pagaminta iš specialios neplyštančios CORDURA® (Ripstop) medžiagos, kuri dėl savo ypatingų savybių naudojama ir karo pramonėje.
 • funkcionalumas ir lengva prieiga prie sudėtų daiktų,
 • kišenėlės su užtrauktukais,
 • susegamos rankenos palengvina krepšio nešiojimą,
 • reguliuojamas (prireikus - nuimamas) dirželis per petį,
 • ypač gerai tinka visiems EiE™ terapijos aparatų modeliams: Diatronic DT-7B, Interdynamic ID-4C, Multitronic MT-3Lasertronic LT-3, Magnetronic MF-8, Solartronic SL-3, Sonotronic US-2.

Įsigyti iš EiE įgalioto atstovo apsimoka

Peržiūrėkite įgalioto atstovo sertifikatą

  Prekes Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje pristatome per 3 - 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo bei užsakymo perdavimo UPS™ kurjeriui. Nešiojamus deguonies koncentratorius bei stacionariuosius AirSep VisionAire™ 5 pristatome per 5 - 7 darbo dienas. EiE fizioterapijos prekes pristatome per 7 darbo dienas.


  Pristatymo kaina yra vienoda visai Lietuvai (išskyrus Kuršių Neriją) – 10.00 € (34.528 Lt), už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas medicinos aparatas ir nuo vieno iki kelių papildomų priedų (nedidelių išmatavimų bei svorio). Pristatymas į betkurią Europos Sąjungos šalį kainuoja 15.00 € (51.792 Lt) už vieną siuntinį. Tiksli pristatymo kaina bus matoma kai pridėsite prekę į krepšelį ir pradėsite užsakymą.


  Kiekvienai siuntai suteikiamas unikalus paketo numeris, pagal kurį galėsite sekti savo užsakytų prekių siuntos judėjimo kelią bei sužinoti (ir koreguoti) kurjerio planuojamą pristatymo datą bei laiką.


  Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų prekių pristatymąJums gali patikti

Buvęs
Kitas