EiE™ K-J kabelis elektrodui (MT-3, ID-4C)

http://www.o2k.lt/83-411-thickbox_leoconv/eie-k-j-kabelis-elektrodui-mt-3-id-4c.jpg Peržiūrėti visu dydžiu

Daugiau detalių

EIE74-p


klaustukasPrekės kainą sužinosite susisiekę su mumis Į krepšelį


Sandėlyje : Susisiekite

EiE™ K-J kabelis elektrodui su 4 mm kištukais iš abiejų pusių. Tinka įvairių dydžių ir savos gamybos elektrodai. Naudojamas kartu su Multitronic MT-3 bei Interdynamic ID-4C.

Gamintojas: EiE

K-J kabelis prijungiamas prie elektroterapijos aparato (Multitronic MT-3 ar Interdynamic ID-4C) iš vienos pusės, iš kitos - prie elektrodo. Elektrodas gali būti įvairių dydžių, šiam kabeliui tiks ir savo gamybos elektrodai. Iš abiejų pusių K-J kabelis turi 4 mm kištukus su specialiai išpjautais grioveliais (elektrodo laikymui).

 

Įsigyti iš EiE įgalioto atstovo apsimoka

Peržiūrėkite įgalioto atstovo sertifikatą

 • Būklė nauja.
 • Gamintojas EiE™
 • Kilmės šalis Lenkija
 • Prekės rūšis: kabelis elektrodui
 • Jungtys: 4mm kištukai
 • Prekės paskirtis: elektroterapija

  Prekes Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje pristatome per 3 - 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo bei užsakymo perdavimo UPS™ kurjeriui. Nešiojamus deguonies koncentratorius bei stacionariuosius AirSep VisionAire™ 5 pristatome per 5 - 7 darbo dienas. EiE fizioterapijos prekes pristatome per 7 darbo dienas.


  Pristatymo kaina yra vienoda visai Lietuvai (išskyrus Kuršių Neriją) – 10.00 € (34.528 Lt), už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas medicinos aparatas ir nuo vieno iki kelių papildomų priedų (nedidelių išmatavimų bei svorio). Pristatymas į betkurią Europos Sąjungos šalį kainuoja 15.00 € (51.792 Lt) už vieną siuntinį. Tiksli pristatymo kaina bus matoma kai pridėsite prekę į krepšelį ir pradėsite užsakymą.


  Kiekvienai siuntai suteikiamas unikalus paketo numeris, pagal kurį galėsite sekti savo užsakytų prekių siuntos judėjimo kelią bei sužinoti (ir koreguoti) kurjerio planuojamą pristatymo datą bei laiką.


  Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų prekių pristatymąJums gali patikti

Buvęs
Kitas