SysMed™ Auto CPAP 20 aparatas miego sutrikimų, apnėjos gydymui

Daugiau detalių

TVLSM01

830
Sandėlyje : Turime

13 vnt. sandėlyje 2018-07-28 15:59:19 peržiūra

Modernusis SysMed Auto CPAP 20 aparatas turi visas šiuolaikinio Auto CPAP aparato savybes bei funkcijas (C-Release, A-Release, RAMP). Aparatas turi pilną lietuvišką valdymo meniu.

SysMed

 

SysMed Auto CPAP 20 aparatas turi visas šiuolaikinio Auto CPAP aparato savybes bei funkcijas. A-Release bei C-Release yra naujos kartos trijų pakopų technologijos, CPAP algoritmui leidžiančios priderinti aparato perduodamą slėgį prie paciento kvėpavimo ypatumų ir taip sukurti nepriekaištingą komfortą gydymo metu. Šios technologijos atitinka kituose aparatuose naudojamų A-Flex bei C-Flex technologijų pavadinimų esmę, t.y. skirtos tam pačiam tikslui.


SysMed™ Auto CPAP 20 privalumai 


 • Aukščiausia kokybė. SysMed aparatuose yra naudojami tik aukščiausios kokybės 
  komponentai (pavyzdžiui, kompresorius yra pagamintas Vokietijoje, o
  jutikliai – Šveicarijoje).

SysMed kompresorius

 • Valdymo komfortas. Visi SysMed aparatai turi didelį (2.8 col.), aiškų ir itin patogų valdymo ekranėlį. Tai leidžia lengvai analizuoti gydymo seanso duomenis realiu laiku.
 • Modernus dizainas. Mūsų pirkėjai sako, kad šių aparatų dizainas yra itin patogus bei estetiškai patrauklus.
 • Puikus ir pilnas komplektas. Komplektuojamas su patogiu krepšiu bei 4GB "Kingston" atminties kortele (gydymo seansų duomenims kaupti)
 • Maksimali nepageidaujamo šalutinio poveikio prevencija. Aparatas pašildo orą iki reikiamos temperatūros bei sudrėkina iki reikiamo lygmens. Dėl to pacientui kvėpuojant sumažinama nepageidaujamo šalutinio poveikio rizika, pavyzdžiui nosies bei burnos gleivinės sausumas ar dirginimas, kraujavimas iš nosies ir kiti. Auto CPAP 20 yra įdiegta 5 drėkintuvo pakopų sistema.

Lietuvių kalbos meniu aparate SysMed Auto CPAP 20   C-Release, A-Release technologijos

Tai inovatyvios technologijos, dėl kurių SysMed Auto CPAP 20 geba efektyviai
pritaikyti slėgį vamzdelyje prie paciento kvėpavimo charakteristikų.SysMed Auto CPAP 20 aparatas

C-Release (arba kituose aparatuose vadinama C-Flex) – yra gydymo praktikoje pasiteisinęs CPAP terapijos sprendimas kuomet naudojant sudėtingus algoritmus yra sumažinamas spaudimas paciento įkvėpio pradžioje. A-Release (arba kitų gamintojų aparatuose vadinama A-Flex) yra dar platesnis C-Release funkcijos išplėtojimas siekiant sukurti pacientui didžiausią įmanoma komfortą gydymo seanso metu.


RAMP funkcija

Ši funkcija yra skirta siekiant palengvinti paciento miegą tuo pačiu užtikrinant CPAP gydymo proceso efektyvumą. Naudojant RAMP funkciją pacientas prieš miegą gali sumažinti slėgį, nes taip dažniausiai yra lengviau užmigti. Aparatas palaipsniui didins oro slėgį tol, kol bus pasiektas gydytojo paskirtas lygmuo.


Būsenos bei sutrikimo identifikacijos funkcija

SysMed Auto CPAP 20 patentuota technologija geba automatiškai identifikuoti įvairias paciento kvėpavimo būsenas bei sutrikimus (pavyzdžiui, apnėją, dusulį, knarkimą ir pan.).


Aparatui suteikiama 2 metų kokybės garantija. Aparatą galite įsigyti pridėdami jį į savo krepšelį arba kreiptis į mūsų konsultantą ir gauti išankstinę sąskaitą apmokėjimui. Galime pasiūlyti ir kitos konfigūracijos CPAP bei DPAP (BiPAP) aparatus.


Auto CPAP 20 komplektas

Kiekvieną SysMed Auto CPAP 20 standartinį komplektą sudaro: drėkintuvas, M dydžio viso veido kaukė "Comfort Plus", 1.8 metro ilgio oro vamzdelis, 4 GB SD atminties kortelė ir patogus krepšys nešiojimui.


 

SysMed Auto CPAP 20 komplektas

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Mano gydytojas rekomendavo man specialius terapijos parametrus, ar galite juos nustatyti šiame aparate?

Taip. Paprastai mes paklausiame pirkėjo koks oro greitis (min. ir maks.) jam buvo rekomenduotas. Tai matuojama cmH2O. Taigi prieš išsiunčiant Jums aparatą, mes nustatysime reikalingus parametrus. Kuomet susipažinsite su aparato instrukcija, prireikus, galėsite šiuos parametrus pasikeisti patys.

Ar aparatas išsaugo ir kaupia mano gydymo seansų duomenis?

Taip, aparatas turi 4GB SD atminties kortelę, kuri lengvai įstatoma į specialų SD lizdą aparate (kaip tai daroma yra parodyta instrukcijoje). Aparato kofigūravimo meniu reikia pasirinkti ir įjungti "Automatinį išsaugojimą", tuomet aparatas kiekvieno gydymo seanso metu sukurs specialią duomenų bylą (failą).

Ar galiu gauti programinę įrangą, kuri nuskaitytų mano gydymų seansų duomenis iš atminties kortelės?

Ne, šią programinę įrangą iš mūsų gali gauti tik gydytojai (ji skirta tik jiems). Jei esate gydytojas, galite su mumis susisiekti ir mes suteiksime Jums šią įrangą. Jei esate pacientas ir pageidaujate peržvelgti savo gydymo seansų duomenis, susisiekite su mumis ir persiųskite el.paštu mums savo atminties kortelės duomenis. Mes persiųsime Jums sukurtą PDF dokumentą, kuriame bus visi gydymo seansų duomenys.

Kur yra pagamintas aparatas?

Visi SysMed aparatai yra gaminami naudojant beveik identiškus komponentus, kuriuos naudoja kiti žymiausi CPAP/BiPAP aparatų gamintojai (tokie kaip Phillips). Aparato kompresorius yra pagamintas Vokietijoje, oro sensoriai - Šveicarijoje. Aparatas yra surinktas Kinijoje.

Kur kreiptis jei aparatas turėtų techninių gedimų?

Nors dar nei vienas mūsų aparatas jų neturėjo, pilną techninę pagalbą teikiame mes patys. Turite kreiptis į mūsų centrinį biurą Lenkijoje (galima per atstovą Lietuvoje).


CPAP aparatas pagamintas Kinijoje (oro sensoriai - Šveicarijoje, kompresorius - Vokietijoje).

Gamintojas: SysMed.

SysMed gamintojas 

 

Oficiali informacija apie prekę yra pateikiama tik gamintojo SysMed svetainėje cpap-med.eu

Oficialus produkto puslapis: http://cpap-med.eu/index.php/ct-menu-item-3/ct-menu-item-5

 
 • Aukštis: 21 cm
 • Plotis: 21 cm
 • Ilgis: 11 cm
 • Svoris: 2.1kg
 • Maitinimas: 220 - 230 V / 50Hz 115 V / 60 Hz
 • Kilmės šalis Kinija, oro sensoriai gaminami Šveicarijoje, kompresorius - Vokietijoje.
 • Darbo režimai: CPAP, APAP (Auto CPAP)
 • CPAP parametrų diapazonas (slėgio intervalas): 4 - 20cmH2O
 • CPAP RAMP funkcija (laikas): 0 – 45 minutės (5 minučių intervalais)
 • Auto Start / Stop funkcija: Aparatas įsijungia arba išsijungia automatiškai kuomet kaukė yra prijungiama arba atjungiama
 • Kaukės vamzdelio ilgis: 1.8 m
 • Kvėpavimo palengvinimo funkcijos: C-release, A-release (C-flex, A-flex)
 • Išorinė atmintis: 4GB SD Kingston atminties kortelė, įrašai iki 365 dienų
 • Algoritmiškai atpažįstamos būsenos: Apnėja, dusulys, knarkimas, obstrukcinė miego apnėja, spaudimas ir kita
 • Drėkintuvas: įeina į komplektą, 0 – 5 šildymo lygiai
 • Valdymo ekranas: spalvotas, 2.8 col. TFT
 • Meniu kalba: lietuvių, anglų ir lenkų

  Prekes Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje pristatome per 3 - 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo bei užsakymo perdavimo UPS™ kurjeriui. Nešiojamus deguonies koncentratorius bei stacionariuosius AirSep VisionAire™ 5 pristatome per 5 - 7 darbo dienas. EiE fizioterapijos prekes pristatome per 7 darbo dienas.


  Pristatymo kaina yra vienoda visai Lietuvai (išskyrus Kuršių Neriją) – 10.00 € (34.528 Lt), už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas medicinos aparatas ir nuo vieno iki kelių papildomų priedų (nedidelių išmatavimų bei svorio). Pristatymas į betkurią Europos Sąjungos šalį kainuoja 15.00 € (51.792 Lt) už vieną siuntinį. Tiksli pristatymo kaina bus matoma kai pridėsite prekę į krepšelį ir pradėsite užsakymą.


  Kiekvienai siuntai suteikiamas unikalus paketo numeris, pagal kurį galėsite sekti savo užsakytų prekių siuntos judėjimo kelią bei sužinoti (ir koreguoti) kurjerio planuojamą pristatymo datą bei laiką.


  Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų prekių pristatymą