Kodėl geriau įsigyti naują deguonies koncentratorių nei nuomotis 

 

Kas apsimoka daugiau - nuomotis padėvėtą deguonies koncentratorių ar įsigyti naują? Šis klausimas pirmiausiai apie Jūsų sveikatą ir tik po to – apie pinigus. Dažnai manoma, kad deguonies koncentratorių bus geriau išsinuomoti nei įsigyti naują, juk nuomos už vieną mėnesį kaina yra apie dešimt kartų mažesnė nei įsigyjant naują kvėpavimo aparatą. Vis tik, jei paklausite specialistų ar kiek didesnę deguonies terapijos patirtį turinčių pacientų, išgirsite, kad nuoma dažniausiai yra ne pats geriausias sprendimas net ir trumpalaikei deguonies terapijai. Tokia nuomonė pirmiausiai grindžiama paprasčiausia, visiems gerai žinoma tiesa – Jūsų sveikata tikrai nėra tai, kur reiktų taupyti pinigus. Apie pinigus šiuo atveju turėtų būti kalbama mažiausiai.

 

Toliau galima pateikti konkretesnius, medicininėmis tiesomis paremtus argumentus, kodėl įsigyjant naują deguonies koncentratorių Jūs sutaupysite ne tik savo sveikatą, bet ir pinigus.

 

Žmogaus plaučiai

Naudoti deguonies koncentratoriai dažnai nebeatitinka bakterinio sterilumo standartų bei reikalavimų. Nuoma užsiimančios įmonės dažniausiai pačios net neįtaria, kad jų siūlomi nuomai deguonies koncentratoriai nebeatitinka šių reikalavimų ir kaltinti dėl to jų taip pat negalima. Juk ne kiekvienas turi laiko sekti bei skaityti aktualias deguonies terapijos naujienas ir tyrimus.

 

Vienintėlis būdas, kuriuo deguonies koncentratoriai gali būti nukenksminti nuo pačių įvairiausių bakterijų, virusų, grybelių, erkių ir pan. yra ozonacija. Tačiau dažniausiai ši procedūra yra paliekama deguonies aparatą išsinuomojusiajam pacientui ir tik jo pačio piniginei. Blogiausia yra tai, kad neretai pasitaiko atveju kuomet pacientai net neinformuojami apie ozonacijos būtinybę prieš pradedant naudotis.

 

Nuomai naudojami deguonies koncentratoriai pereina iš vieno paciento kitam – tokiu būdu labai padidėja infekcijos tikimybė. Įsigydami naują deguonies koncentratorių, Jūs užsitikrinate sterilumą, aseptiką bei savo sveikatos saugumą.


Taupyti apsimokaDeguonies koncentratorių nuomotis neapsimoka finansiškai – metų trukmės kvėpavimo aparato nuoma kainuoja tiek pat kiek vienas geriausių OxyBell™ gamintojo deguonies koncentratorių.

 

Įmonės „Tvel Med“ specialistai deguonies koncentratorių priežiūra užsiima jau beveik 20 metų, todėl šioje srityje yra sukaupę tikrai didelę patirtį. Visi mūsų siūlomi naudoti deguonies koncentratoriai yra patikrinti ir pilnai atitinka bakterinio sterilumo reikalavimus.

 

Įsigydami naujus ar naudotus (atnaujintus) deguonies koncentratorius iš mūsų elektroninės parduotuvės, Jūs galite būti tikri dėl aparatų bakterinio sterilumo bei savo sveikatos saugumo.