Apmokėjimo už prekes būdai


Apmokėti už mūsų elektroninėje parduotuvėje užsakytas prekes galite vienu iš toliau nurodytų būdų - pavedimu į Lietuvos ir užsienio bankų sąskaitą, grynaisiais banke, artimiausioje "Maxima" parduotuvėje, "Lietuvos pašto" skyriuje, spaudos kioske, "PayPal" (kreditine ar debetine kortele) ir kitais būdais, kurių nuolat daugėja. Taip pat yra galimybė įsigyti mūsų prekes išsimokėtinai.


Apmokėjimo priemonės - el.bankininkystė


1. Banko pavedimu per elektroninės bankininkystės sistemą.
Tai populiariausias atsiskaitymo būdas Lietuvoje. Tiesiog pasirinkite vieną iš bankų logotipų ir būsite nukreipti į atitinkamo banko elektroninės bankininkystės sistemą. Jei atsiskaitote per užsienio banką, pirmiausia pasirinkite valstybę. Prisijunkite ir sekite tolesniais šio banko sistemos nurodymais.


Maksima, paštas, spaudos kioskas, perlo paslaugos

2. Apmokėjimas artimiausioje "Maxima" parduotuvėje, "Lietuvos pašto" skyriuje, "Perlo" terminale ar spaudos kioske. Jei Jūsų užsakymo suma neviršyja 580 € (2000 Lt), už prekes galite sumokėti vienu iš šių būdų. Užsakymo puslapyje paspaudę vieno iš logotipų, būsite nukreipti į puslapį, kuriame Jums bus sugeneruotas specialus brūkšninis kodas. Šį kodą atsispausdinkite ir pateikite pardavėjui.

 

General Financing

 

3. Įsigykite mūsų prekes išsimokėtinai pasirinkdami "General Financing" arba "Mokilizingas" ženkliuką mokėjimo priemonių sąraše. Visi tolesni nurodymai bus pateikti atsidariusiame puslapyje.

 

 

Grynais banke

 

4. Apmokėjimas grynaisiais pinigais betkuriame banke. Pasirinkite šį būdą norėdami gauti visus rekvizitus apmokėjimui už užsakymą betkuriame Lietuvos ar užsienio banke. Atsispausdinkite Jūsų patogumui sugeneruotą pavedimo kvitą ir pateikite jį banko darbuotojui.

 

 

Mokėjimas Eurais


5. Tarptautinis mokėjimas (Eurais). Pasirinkite šį logotipą norėdami apmokėti už užsakytas prekes tarptautiniu mokėjimu Eurais. Pasirinkus šį būdą yra labai svarbu mokėjimo paskirtyje įrašyti unikalųjį mokėjimo numerį (bus rodomas kitame puslapyje).

 

 

 


6. Elektroniniai pinigai. Jei turite sąskaitą "Paysera" sistemoje ir pageidaujate už savo pirkinius apmokėti per ją, pasirinkite "Paysera" logotipą.

 


PayPal


7. Kreditine ar debetine kortele arba pinigų persiuntimu į „PayPal“ sąskaitą. Už užsakytas prekes galite apmokėti debetinėmis bei kreditinėmis kortelėmis Visa®, MasterCard® ir kitomis, kurias gali apdoroti „PayPal“ sistema.

 

 

Teisingai atlikus apmokėjimą vienu iš aukščiau nurodytų būdų, el. paštu (arba telefonu) gausite iš mūsų patvirtinimą apie sėkmingą operaciją. 


Užsakymą pradėsime vykdyti tuomet kai gausime Jūsų apmokėjimą už užsakytas prekes.


Apmokėjimo būdų sąraše gali būti šiame puslapyje nenurodytų būdų, visi šie būdai yra patikrinti ir patikimi.

 

Jei turite klausimų dėl apmokėjimo už užsakytas prekes, mes pasiruošę į visus juos atsakyti. Paskambinkite mums 8 606 96 242, parašykite el.paštu info@o2k.lt arba susisiekite užpildydami trumpą kontaktinę formą. 


Atnaujinta: 2015-07-03 14:44:12 GMT+2