Tvel Med


Įmonė "Tvel Med" buvo įkurta 1992 metais Lenkijoje. Esame sukaupę daugiau nei 20 metų patirtį medicinos, operacinių, fizioterapijos bei reabilitacijos įrangos tiekimo, ir jos garantinės bei pogarantinės techninės priežiūros srityse.Siūlome įvairių ir pasaulyje gerai žinomų prekės ženklų medicininę įrangą su pilnu aptarnavimu, esame tiesioginiai ir įgaliotieji AirSep®, Invacare®, DeVilbiss®, SeQual®, EiE® bei OxyBell™ produktų platintojai Europoje. Šias prekes, be tarpininkų, galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

 

Patirtis - patikimumo pagrindas


Visi kompanijos darbuotojai yra savo srities profesionalai. Ypač didelį dėmesį skiriame nuolatiniam darbuotojų tobulėjimui - specialiosioms žinioms bei patirčiai medicinos elektronikos ir automatikos srityse. Būtent tai mums leidžia išlaikyti konkurencinį pranašumą bei sėkmingai priimti naujus iššūkius.


Įmonės pagrindą sudaro patyrę inžineriai bei techninis personalas su ilgamete patirtimi ir puikiu profesiniu pasirengimu.


Nei vieno grąžinto aparato 


Ypatingai didžiuojamės šiuo pasiekimu - dar niekada pirkėjai mums nebuvo grąžinę pirktų aparatų dėl techninių gedimų.


Partneriai įvairiose šalyse


Dirbame su kolegomis įvairiose pasaulio šalyse pagal partnerystės ir abipusės techninės pagalbos principus. Patikimų partnerių gausa bei tvirti ryšiai leidžia mums patenkinti beveik visus savo klientų poreikius. 


Patikimas techninis aptarnavimas


Įmonės techninio aptarnavimo padalinys yra aprūpintas naujausia matavimo ir kontrolės įranga, osciloskopais, generatoriais, dažnio matuokliais, LCR matuokliais, maitinimo matuokliais, multimetrais, litavimo stotelėmis (SMD) ir kita efektyviam darbui būtina įranga. Turime naujausius medicininės įrangos saugumo bandymų matuoklius ir funkcinius testerius.

Ši įranga leidžia mums išbandyti visus medicininės įrangos veikimo parametrus dar prieš pristatant galutiniam naudotojui. Tai užtikrina, kad visi mūsų klientai bus patenkinti savo pirkiniais.


Standartai ir atsakomybė


Įmonė "Tvel Med" laikosi ir pilnai atitinka Europos Sąjungos saugumo, funkcinio ir kalibruoto matavimo bei kontrolės įtaisais periodinio patikrinimo ir bandymų standartus. Mūsų atsakomybė yra apdrausta taip, kaip reikalauja ES teisės aktai.

   
 
  
 


Įgaliotas atstovas Lietuvoje

Tel. 8 670 48 214

El.p. info@o2k.lt


 

Centrinis biuras

Tvel Med s.c.

Czerwona Góra 3/5

26-060 Checiny, Lenkija


Įmonės registracijos Nr. (NIP): PL9591949828