Prekių pristatymas

 

 

Užsakytas prekes pristatysime į bet kurią Lietuvos ar kitos Europos Sąjungos šalies vietą. Šiuo metu mūsų pirkėjams prekes pristato mūsų greitas ir patikimas partneris - UPS™ siuntų gabenimo tarnybaPrekė pristatoma Jūsų nurodytu adresu. 

 

UPS kurjeris

  • Įprastinis užsakytų prekių pristatymo laikas yra 3 – 5 darbo dienos nuo apmokėjimo gavimo dienos. 

  • AirSep VisionAire 5 ir nešiojamus deguonies koncentratorius pristatome per 5 - 7 darbo dienas. 

  • Visas EiE gamintojo fizioterapijos prekes pristatome per 7 darbo dienas.


Pristatymo laikas kartais gali skirtis, todėl mes apie pristatymo terminą informuojame individualiai el.paštu arba telefonu.

 

Visi siuntiniai yra apdrausti.

 

Kiekvienai siuntai UPS suteikia unikalų numerį (kodą), pagal kurį galėsite sekti savo užsakytų prekių judėjimo kelią. Apie pradėtą vykdyti užsakymą mes informuosime telefonu arba el. paštu. Užsakymas paprastai pradedamas vykdyti per 24 valandas nuo jo gavimo momento (jei užsakymo metu pateikti visi reikalingi ir teisingi duomenys). Siuntos identifikavimo numerį gausite elektroniniu paštu UPS tarnybai išsiuntus Jums užsakytas prekes.

 

 

Siuntos buvimo vietos nustatymas

 

Įrašykite siuntos identifikavimo numerį:   

 

Norėdami sužinoti savo siuntos dabartinę buvimo vietą, surinkite jos identifikavimo numerį (kurį po sėkmingo užsakymo gavote iš mūsų el.paštu) ir paspauskite "Tikrinti UPS™ siuntą". Jūs būsite nukreipti į savo siuntos buvimo vietos nustatymo puslapį UPS™ svetainėje


Šiame siuntos vietos nustatymo puslapyje matysite ir pristatymo datą bei apytikslį laiką (pvz. 2015-01-01, Trečiadienis, po pietų). Jei šiuo laiku kurjeris Jūsų neras, bus bandoma vėl pristatyti per kelias dienas ir naujas pristatymo laikas atsiras tame pačiame puslapyje. Po kelių tokių nesėkmingų pristatymo atvejų, kurjeris susisieks su Jumis ir galėsite susitarti dėl abiems pusėms patogaus laiko. Jei pageidaujate, su kurjeriu galite susiekti patys:

 

 UPS™ kurjerio kontaktai Lietuvoje


Pristatymo kaina yra vienoda visai Lietuvai (išskyrus Kuršių Neriją) – 10.00 € (34.528 Lt), už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas deguonies aparatas ir keli papildomi priedai. Tiksli pristatymo kaina bus matoma kai pridėsite prekę į svetainės krepšelį.

 

Dėl pristatymo į Kuršių Neriją prašome kreiptis į mūsų konsultantą.


Pristatymas į kitas Europos Sąjungos šalis kainuoja apie 15.00 € (51.792 Lt) už vieną siuntinį, kurį gali sudaryti vienas deguonies aparatas ir keli papildomi priedai. Tikslią pristatymo kainą matysite ketvirtame užsakymo pateikimo žingsnelyje (kuomet nurodysite pristatymo adresą).

 

 

Prekių priėmimas


Atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą, kurį pateiks kurjeris. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir(ar) prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės(-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant vežėjo atstovui (t.y. UPS darbuotojui), kuris išdavė siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes pasiliekame teisę neprisiimti atsakomybės dėl:


-       prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

-       prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

 

Visos Pirkėjo teisės bei pareigos susijusios su prekių pristatymų bei siuntos priėmimu yra nurodytos mūsų Prekių pirkimo taisyklėse. Prieš pateikiant užsakymą, maloniai prašome su jomis susipažinti.

 

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus, susijusius su mūsų prekių pristatymu. Jei Jums prireiks pagalbos šiais klausimais, visada galite kreiptis į mūsų konsultantą telefonu, elektroniniu paštu ar išsiųsdami žinutę svetainėje.


Atnaujinta: 2015-02-15 18:04:31 GMT+2